Сергій Кальцев відповів на питання громадян по “гарячій лінії” обласної ради

05.10.17

DSC 4565 - Сергій Кальцев відповів на питання громадян по "гарячій лінії" обласної радиНа базі Запорізького обласного контактного центру  відбувся діалог громадян з головою Запорізької організації політичної партії «Наш край»  Сергієм Кальцевим. Про це повідомляє Запорізька обласна організація “Нашого краю”.

Впродовж години спілкування депутат відповів на багаточисельні дзвінкі, що надійшли від жителів Оріхівського, Великобілозерського, Василівського, Запорізького, Приазовського, Чернігівського, Мелітопольського районів та міст Запоріжжя, Енергодар, Мелітополя, йдеться в повідомленні.

Турбували запоріжців, в основному, питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Кілька дзвінків стосувалися житлово-комунальної сфери.

Також до депутата надійшли звернення щодо працевлаштування  громадян  в  сільській  місцевості, навчання  в українських школах національних меншин та ін.

Під час проведення заходу Сергій Кальцев надавав заявникам  відповідні  і роз’яснення  з  порушених  питань  та  обіцяв  сприяти  у вирішенні кожного питання.

Варто зазначити, що цього року на «гарячу лінію» вже надійшло 8 520 звернень. Щодня близько третини проблем, з якими звертаються додзвонювачі, вирішується одразу.

Всі отримані звернення оператори та аналітики контактного центру направляють органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які, розглянувши їх, надсилають відповіді заявникам.

Окрім цього, оператори можуть надати довідкову та роз’яснювальну інформацію. Найчастіше до центру звертаються з питання у сфері ЖКГ, соцзахисту, стану доріг і транспорту.