18.08.2118 08 zhytomyr 2 - Депутат від «Нашого краю» підтримує дві команди з Романова на футбольній першості Житомирщини

У чемпіонаті та першості Житомирщини успішно грають одразу дві футбольні команди з Романова – «Зоря» і «Зоря-2». Спонсорську підтримку командам надає депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край», генеральний директор ТОВ «ВІВАД 09» Ігор Ходак.

Романівський футбол відзначився чемпіонатом Романівської селищної ради, фінальні поєдинки якого заплановані на 24 серпня — День Незалежності України, і стануть таким чином елементом святкової програми у Романові.

14 серпня 2021 року на стадіоні Романівської ДЮСШ відбувся поєдинок між командами Другої ліги першості Житомирщини. У гості до Романова прибули футболісти ФК «Ярунь» (Новоград-Волинський район). Інтрига поєдинку пояснювалась тим, що романівські футболісти із команди «Зоря-2» у першому колі чемпіонату зазнали поразки у Яруні. Однак, під час домашнього матчу, вже після 15-ї хвилини «Зоря-2» взяла перевагу над суперником, завершивши матч з рахунком 3:0. Отже, реванш відбувся і «Зоря-2» тепер відстає від другої сходинки у турнірній таблиці лише на одне очко. Наступної суботи романівські футболісти їдуть на гру до Малина.

А от команда «Зоря» 14 серпня грала на виїзді у селі Ставки із командою «Полісся». Романівчани гідно протистояли супернику, якого ще й сьогодні вважають головним претендентом на «золото» чемпіонату Вищої ліги. Втім, «Полісся» все ж таки спромоглося забити гостям один гол, який і вирішив долю матчу.

18 08 zhytomyr - Депутат від «Нашого краю» підтримує дві команди з Романова на футбольній першості Житомирщини