Звернення форуму партії «Наш Край» до громадян України

27.08.15NK 02 e1440871277526 - Звернення форуму партії «Наш Край» до громадян України

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Ми регіональні лідери, мери та голови місцевих громад зі всієї України об’єдналися у партію “Наш край” та закликаємо українців не допустити популістів до влади на місцевих виборах.

На жаль, сьогодні в країні відбувається повна політизація виборчого процесу. Замість важливих для кожного питань ЖКГ, доріг, тарифів, благоустрою міст і областей, нас відводять в дискусію про боротьбу за посади та інтриги політиків. Це важливо для них, але непотрібно людям.

Людям потрібні мир та затишок, добробут у їх рідних оселях, у їх рідному краї.

Ми закликаємо співгромадян бути пильними щодо програм, які пропонуватимуть на місцевих виборах. Не допустити, аби вибори перетворилися на шоу з порожніми гаслами та роздачею гречки.

Ми закликаємо наших співвітчизників підтримати виключно людей справи, професіоналів, які багато років своїми реальними діями, в кожному місті та селі дбають про свою рідну землю.

Політики повинні працювати в Києві, господарники – в громадах. Саме від них залежить розвиток областей, міст, селищ та сіл.

Ми закликаємо наших краян не відволікатися на фантомні політичні партії, які не можуть і не повинні вирішувати проблеми на місцевому рівні.

Тільки люди з реальним багажем досвіду зможуть вплинути на позитивний розвиток регіонів, вивести їх з кризи, а значить вивести з кризи Україну.

Звертаємося до всіх небайдужих громадян та досвідчених представників місцевих рад, сільських і міських голів, професіоналів місцевого самоврядування – приєднуватися до великої команди господарників, до команди “Нашого краю”.

Україна починається з рідного краю!