Зупинимо знищення ФОПів, – «Наш край» закликає небайдужих українців підтримати вимоги підприємців

05.12.19

Долучитись до акції проти знищення ФОПів закликає небайдужих українців “Наш край”. Про це заявив співголова партії, народний депутат Сергій Шахов.

За його словами, потрібно разом зупинити знищення ФОПів.

«Українські підприємці продовжують масово протестувати проти законів №128 та 129, які призведуть до створення непомірного податкового та адміністративного тиску на малий бізнес. Ми маємо разом змусити владу вислухати вимоги підприємців та зупинити знищення ФОПів», – наголосив Сергій Шахов.

Він зазначив, що місцеві органи влади теж починають розуміти масштаби майбутньої катастрофи, а тому звертаються до центральної влади із закликом скасувати ці закони.

«Уже міські ради Дніпра, Полтави, Чернівців та інших міст звернулися до столичної влади із закликами скасувати ці закони. Адже на плечі підприємців будуть лягати витрати на купівлю, впровадження та роботу реєстраторів розрахункових операцій, а також додаткові робочі години на дотримання касової дисципліни, обліку та звітності», – переконаний Сергій Шахов.

Він закликав кожного, кому не байдужа доля малого підприємництва, долучитися до акції проти знищення ФОПІв.

“Наші депутати в місцевих радах ініціюють звернення до влади про скасування законів, що вб’ють підприємництво. Держава має підтримувати підприємців, а не тиснути на них, інакше така держава сама собі обрізає коріння”, – зазначив Сергій Шахов.

Співголова партії повідомив, що кожен, хто бажає підтримати протест, може зробити це на сайті www.stopkillbiz.org.

Як відомо, по країні проходить хвиля протестів підприємців проти запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій та механізму кешбеку.