Жителі Болграда закликають місцеву владу виділити кошти на ремонт системи водопостачання

06.12.17voda - Жителі Болграда закликають місцеву владу виділити кошти на ремонт системи водопостачання

У Болграді майже 1500 жителів міста поставили свої підписи під зверненням до депутатів Болградської районної ради від «Нашого краю» із закликом підтримати виділення з бюджету 2018 року коштів на реконструкцію системи водопостачання. Подібним чином жителі хочуть прискорити процес вирішення даної проблеми. Про це повідомляє прес-служба Одеської організації «Нашого краю».

За оцінками жителів, при формуванні районного бюджету 2018 року біля 60% коштів повинні бути виділені на ремонт, реконструкцію, удосконалення та модернізацію систем водозабору та водопостачання.

«Водопровідні труби в різних частинах міста складаються з різних матеріалів – чавуну, сталі, азбесту, пластика, що тільки погіршує якість води і велика їх частина потребує ремонту», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, підсумком зустрічі народного депутата України, співголови партії «Наш край» Антона Кіссе з міністром екології та природних ресурсів Остапом Семераком стала виїздна нарада фахівців з вивчення ситуації з водопостачанням міста Болграда, а також розробки напрямів поліпшення якості води у водосховищі Ялпуг-Кугулуй.

Крім того, на початку листопада Антон Кіссе звернувся з трибуни українського парламенту до уряду із закликом виділити кошти в розмірі 6,5 млн грн на реконструкцію водних шлюзів озера Ялпуг, а також 5 млн грн на розробку кошторисної документації по спорудженню систем водозабору для населених пунктів Одеської області.