Жителі Яблунівки просять депутатів облради допомогти з ремонтом дороги

08.04.21

Депутати обласної ради від партії «Наш край» Сергій Баришовець (голова Чернігівської обласної партійної організації) та Віталій Лічман (голова Прилуцької міської парторганізації), а також депутатка Прилуцької райради від «Нашого краю» Лідія Шевченко поспілкувалися із депутатами і мешканцями Яблунівської територіальної громади на Прилуччині. Зустріч відбулася з дотриманням карантинних заходів.

До складу Яблунівської громади належать 9 населених пункти, у яких проживають майже 3,5 тис. місцевих жителів.

На переконання представників громади, основне болюче питання на сьогодні – ремонт дороги Прилуки-Сергіївка, яку обіцяють покращити вже не перший рік. І навіть більше – проводяться тендери, однак їхні результати оскаржують в Антимонопольному комітеті, тому ремонт автошляху не відбувається. Жителі Яблунівської громади вважають, що якісна дорога сприятиме поліпшенню пасажирських перевезень, адже перевізники навіть відмовляються працювати в існуючих умовах. Крім цього, є перспективи відкриття комерційного поштового відділення, що передбачає кілька робочих місць.

Також очікують місцеві жителі і на ремонт місцевої амбулаторії сімейної медицини. На її капітальний ремонт виділено 4,5 млн грн з державного бюджету, однак знову це питання гальмується через тендери.

Сергій Баришовець наголосив, що всі проблемні питання з громади будуть детально вивчатися, і за необхідності, готуватися відповідні депутатські запити, аби допомогти мешканцям Яблунівської громади.

Віталій Лічман підкреслив, що спілкування із жителями громад має бути постійним та системним. «Адже вкрай необхідно мати хороший діалог із жителями громад, аби оперативно й результативно реагувати на звернення і пропозиції людей», – зауважив він.