Жителі Сухополови звернулися до депутатів облради щодо ремонту дороги й облаштування спортмайданчика

08.04.21

Депутати обласної ради від партії «Наш край» Сергій Баришовець (голова Чернігівської обласної партійної організації) та Віталій Лічман (голова Прилуцької міської парторганізації), а також депутатка Прилуцької райради від «Нашого краю» Лідія Шевченко поспілкувалися із депутатами і представниками Сухополов’янської територіальної громади. Зустріч відбулася з дотриманням карантинних заходів.

Жителі цієї громади вказали, що для них найбільш актуальним питанням є ремонт доріг. Адже Сухополов’янська громада є найбільшою в області, до її складу входять понад 50 населених пунктів. «Нам вкрай потрібен грейдер, аби хоча б вирівняти ґрунтові дороги», – підкреслюють представники громади.

Крім цього, є потреба зробити хоча б у центрі громади волейбольний та баскетбольний майданчики, щоб молодь і підлітки могли займатися спортом.

Сергій Баришовець наголосив, що всі проблемні питання з громади будуть детально вивчатися, і за необхідності, готуватися відповідні депутатські запити.

Віталій Лічман підкреслив, що вкрай необхідно мати хороший діалог із жителями громад, аби оперативно й результативно реагувати на звернення і пропозиції місцевих жителів. На його переконання, спілкування із жителями громад має бути постійним та системним.

 

suhopolova - Жителі Сухополови звернулися до депутатів облради щодо ремонту дороги й облаштування спортмайданчика