Жителі Бобровицької та Новобасанської громад просять депутата облради допомогти із проблемами сміттєзвалищ і доступу до питної води

12.04.21

Депутат обласної ради від партії «Наш край», голова Чернігівської обласної партійної організації Сергій Баришовець поспілкувалися із депутатами і представниками Бобровицької та Новобасанської територіальних громад. Зустріч відбулася з дотриманням карантинних заходів.

Жителі Бобровицької громади подали депутату облради письмове звернення з проханням допомогти вирішити питання щодо стихійного сміттєзвалища поблизу Бобровиці. На думку місцевих жителів, йдеться не лише про екологічну безпеку, а й життя і здоров`я місцевих мешканців, адже стихійні сміттєзвалища є бомбою уповільненої дії, оскільки токсичні речовини забруднюють грунти, воду і повітря.

Мешканці Новобасанської громади висловили вдячність за допомогу в пробитті артезіанської свердловини глибиною 120 м у селі Новий Биків. Однак до водопостачання має доступ тільки половина жителів населеного пункту. Є необхідність проведення водогону до іншої частини села.

Сергій Баришовець наголосив, що всі проблемні питання громад будуть детально вивчатися, і за необхідності, готуватися відповідні депутатські запити.