Зброєю чи людяністю: Боронити Україну – святий обов’язок кожного з нас, – «Наш край»

27.02.22mazurchak 3 - Зброєю чи людяністю: Боронити Україну - святий обов’язок кожного з нас, - «Наш край»

«Наш край» закликає кожного українця встати на захист своєї землі. Захищати країну можна не тільки зброєю. Адже допомагати країні можна по різному. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак

«Сьогодні ніхто з нас не може бути осторонь. Війна прийшла в життя кожного українця. І кожен може допомогти: хтось візьме зброю, хтось може допомогти українській армії грошима чи продуктами, хтось інформацією, хтось може прийняти біженців чи допомогти евакуювати людей з-під обстрілів, хтось може здати кров для потреб лікарень. Ми один народ, одна сім’я, маємо підтримувати і допомагати один одному», – заявив Олександр Мазурчак.

«Закликаю усіх партійців «Нашого краю» спрямувати усі доступні ресурси  на підтримку тероборони та армії. Представників громад, які знаходяться у «відносно спокійних» локаціях закликаю організувати пункти прийому біженців. Забудьте про політичні розбіжності або амбіції. Відтепер ми всі члени однієї партії, ми народ України! Зброєю чи людяністю – ми будем до останнього боронити свою землю», – закликав співголова партії.