Зберігати спокій і готувати захист: «Наш край» на Чернігівщині підтримує виділення коштів на тероборону

14.02.22teroborona - Зберігати спокій і готувати захист: «Наш край» на Чернігівщині підтримує виділення коштів на тероборону

Депутати політичної партії «Наш край» у Чернігівській обласній раді підтримують виділення коштів на заходи з територіальної оборони. Про це заявив депутат облради від партії «Наш край» Віталій Лічман.

«Наш край» наполягає на необхідності конструктивних переговорів без посередників, паніку потрібно припинити. Буде вторгнення чи ні, а Україна від нього уже постраждала і продовжує втрачати. За будь-якого розвитку ситуації нам потрібно консолідувати зусилля навколо розбудови нашої економіки, зміцнення військової міцності та підвищення соціальних стандартів. Мусимо захистити медицину від знищення шляхом смертоносних реформ, промисловість – від непродуманих та невигідних торгових угод», – заявляє Віталій Лічман.

За його словами, українців потрібно захистити від горе-урядовців, які знищують державу зсередини, адже їхні дії загрожують державі навіть більше, ніж «можливі лихі наміри сусіда». Так, наприклад, дивною в нинішній ситуації виглядає і позиція української влади, яка усіх закликає не панікувати, але демонструє вкрай панічні та хаотичні дії, як то нічне засідання бюджетного комітету в неділю 13 лютого.

Разом із тим, щоб уникати паніки, потрібно вжити заходів для захисту та спокою громадян. Тому на завтрашню позачергову сесію Чернігівської обласної ради виноситься питання про виділення коштів на тероборону.

«На територіальну оборону планується виділити 10 млн грн із обласного бюджету. «Наш край» у міській раді вже підтримав подібний проєкт рішення для Чернігова, тож ми підтримаємо його і на обласному рівні. Зберігати холодний розум, але бути захищеними – така наша позиція», – зауважив Віталій Лічман.