Зберегти відремонтовані дороги та підготуватися до зими – ось, що турбує жителів української Бессарабії, – Антон Кіссе

13.07.17

Збереження відремонтованих доріг і підготовка до зими турбують жителів української Бессарабії. Про це сьогодні заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе в ході брифінгу у Верховній Раді.

За його словами, на депутатських зустрічах з нардепом жителі регіону висловлювали побоювання, що з початком збиральної кампанії виникають ризики руйнування відновленого дорожнього покриття основних транспортних магістралей півдня Одеської області для під впливом вантажного транспорту, що рухається з регіону в порти Одеської області.

«Сьогодні, під час збиральної кампанії на півдні Одеської області, вже намолотили понад мільйон тонн зерна. Все це зерно перевозиться по дорозі Одеса – Рені в сторону одеських портів. Жителі регіону побоюються, що недобросовісні перевізники перевищують допустимий ліміт вагових характеристик транспорту, що в свою чергу призводить до руйнування дорожнього покриття відремонтованої траси», – зазначив Антон Кіссе.

Другим життєво важливим питанням для регіону, за словами Антона Кіссе, є підготовка до опалювального періоду.

«Близько 80% населених пунктів регіону не газифіковані і потребують забезпечення вугіллям. «На сьогоднішній день жодної тони вугілля не завезено на склади регіону. Жителі регіону потребують роз’яснення ряду питань: як буде здійснюватися ціноутворення, яка марка палива буде завезена в регіон, чи зможе це паливо забезпечити нормальну роботу котелень. Відповіді на ці питання треба давати вже зараз, в період підготовки до осінньо-зимового сезону», – підкреслив Антон Кіссе.

У зв’язку з цим, нардеп закликав керівництво області та уряд вжити невідкладних заходів та відповісти людям, коли надійде вугілля на склади. Особливо це стосується об’єктів соціальної інфраструктури, а також соціально незахищених верств населення.

Антон Кіссе повідомив, що із зазначених питань до кінця поточного тижня їм будуть підготовлені депутатські запити і спрямовані в профільні відомства.