Заява Запорізької обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ»

22.06.16

У вівторок, 21 червня, в ряді регіональних ЗМІ була опублікована інформація, що викриває діяльність на території Запорізької області диверсійної групи в інтересах так званої «ДНР». У матеріалі наголошується, що збір і передачу даних про впливових в регіоні політиків і бізнесменів здійснював житель Запоріжжя Михайло Б., 1985 р.н. У вищезазначених документах він фігурує під псевдонімом «Лектор».

Зокрема, вказаний громадянин, за даними ЗМІ, передавав «міністру пропаганди ДНР» Олені Нікітіної недостовірну інформацію про діяльність Політичної партії «НАШ КРАЙ» та її керівництво.

Запорізька обласна організація ПП «НАШ КРАЙ» відповідально заявляє, що до роботи обласного штабу партії Михайло Б. ніякого відношення не мав ні під час виборів до органів місцевого самоврядування 2015 року, ні в поствиборчий період.

У той же час, як повідомив депутат Запорізької міської ради від «НАШОГО КРАЮ», голова Ради директорів ТОВ «Компанія «Александр» Володимир Кальцев, Михайло Б. дійсно надавав компанії послуги перекладача. Однак раніше він звільнився «за власним бажанням». Причини звільнення і місце знаходження Михайла Б. в даний час ні керівництву компанії, ні керівництву ЗОО ПП «НАШ КРАЙ» не відомі.

Запорізька обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ» є переконаним прихильником єдиної, незалежної і суверенної держави Україна і виступає категорично проти сепаратизму в усіх його проявах.
Ми переконані, що будь-які дії, спрямовані на підрив основ національної безпеки країни, посягання на її територіальну цілісність і незалежність, є неприпустимими. Впевнені, що опубліковані журналістами матеріали стануть предметом об’єктивного розслідування компетентних правоохоронних органів – Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ.