Заява Волинського осередку партії «НАШ КРАЙ» щодо відмови у реєстрації

02.10.15

Учора, 1 жовтня, обласна виборча комісія відмовила волинській обласній організації політичної партії «НАШ КРАЙ» у реєстрації кандидатів у депутати до Волиньради за надуманими, необґрунтованими причинами.

Безсумнівно, головна причина відмови прихована у бажанні провладних сил позбутися сильного конкурента – нової прогресивної політичної сили «НАШ КРАЙ», яка стрімко піднімається у рейтингу підтримки громадян на Волині. Таким чином чинна влада прагне пробити собі прямий шлях до перемоги на виборах.

Причину відмови, названу обласною виборчою комісією, важко назвати суттєвою та обґрунтованою. Волинському осередку партії дорікають у недотриманні гендерної квоти. Тоді як серед 33 кандидатів у депутати Волиньради від «НАШОГО КРАЮ» 8 жінок. Така ж кількість представниць прекрасної половини людства і в списку волинської «Солідарності».

Натомість, загальна кількість кандидатів від провладної партії до Волиньради вдвічі більша. Зважаючи на це, вважаємо, що факт відмови у реєстрації волинському осередку партії «НАШ КРАЙ» – не що інше, як реакція чинної влади на страх втратити симпатії людей.

Наразі ж волинський осередок партії «НАШ КРАЙ» оскаржує рішення обласної виборчої комісії в суді і сподівається на неупереджену його позицію та рішення, що відновить справедливість.