Заява щодо кривавих подій під Верховною Радою України, які сталися 31 серпня 2015 року

31.08.15

Політична партія «Наш край» засуджує терористичний акт, вчинений під стінами Верховної Ради України під час голосування за зміни до Конституції.

Ми співчуваємо постраждалим правоохоронцям та журналістам. Серед поранених є багато правоохоронців, які приїхали до столиці з регіонів для забезпечення правопорядку під час цього мітингу.

Найжахливіше те, що внаслідок теракту під будівлею парламенту загинула людина. Партія «Наш край» висловлює співчуття родині загиблого бійця Національної гвардії.

Переконані, що сьогодні у Києві був скоєний злочин, за який усі винні мають понести кримінальну відповідальність.

Сьогоднішні події чітко доводять: для деяких політиків війна – лише привід розхитати ситуацію на свою користь, отримати політичні дивіденди, навіть ціною людського життя.

Ми вимагаємо, аби особи, затримані за вчинення провокацій та терактів, відповідали перед усім українським народом за законом.

Вважаємо за необхідне, аби політичні партії та організації, причетні до теракту під стінами Верховної Ради, понесли відповідальність за протизаконні дії своїх активістів. Діяльність сил, які сповідують екстремізм, у нашій державі має бути заборонена.