ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ НАШ КРАЙ

16.03.22photo 2022 03 16 09.44.26 - ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ НАШ КРАЙ

Дорогі однодумці! 

 Звертаємось до всіх наших однопартійців, депутатів всіх рівнів, голів ОТГ, прихильників. Знаємо вас як відповідальних громадян та патріотів України. Коли у 2015 році ми з вами об’єднувались у політичну силу Наш Край, визначили свою мету – робити все для розвитку наших міст та сіл,  розвивати та зміцнювати свій рідний край – нашу Україну. Незалежність та територіальна цілісність України для нас завжди були і будуть беззаперечними цінностями.  

Сьогодні у ці надзвичайно складі часи ми повинні зробити все можливе, щоб наш рідний край не був відданий ворогу.  

Окремо звертаємось до наших партійців, яким зараз особливо складно, рідні міста і села яких тимчасово окуповані російськими загарбниками. Все частіше з’являться інформація, що окупанти намагаються тиснути на вас, залякувати, шантажувати. За інформацією Генеральної прокуратори України вже є випадки, коли окупанти незаконно утримують у заручниках представників місцевого самоврядування України, в тому числі і представників нашої партії. 

Ми знаємо, що ви героїчно тримаєтесь, робите все від вас залежне, щоб врятувати людей і захистити нашу землю. Так само героїчно наші громадяни виходять на мирні протести в окупованих містах. Кожен з нас має бути гідним наших сміливих громадян, мужніх воїнів, лікарів, рятівників. Не падайте духом, чиніть опір до останнього, не піддавайтесь на залякування, тиск та підлі обіцянки окупантів. Якщо не маєте можливості чинити опір, не дайте окупантам жодного шансу використати вас в їхніх брудних планах. Ми впевнені, що гідно пройдемо ці страшні випробування. Адже окупанти скоро втечуть, а ми з вами будемо відбудовувати та розвивати рідний край, рідну Україну.  

У нас сильна армія, сильний єдиний народ, за нами правда, з нами Бог, тому перемога обов’язково буде за нами! 

Слава Україні!