Заява партії в зв’язку з корупційним скандалом в МОН

02.03.16

1 березня деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що представниками Служби безпеки та Національного антикорупційного бюро України була зафіксована спроба дачі хабаря заступнику міністра Андрію Гевку ректором Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідії Антошкіної.

Партія «Наш край» поки не має офіційної інформації про хід слідства, однак виступає за якнайшвидше та якомога більш об’єктивне розслідування інциденту за участю Лідії Антошкіної.

Лідія Антошкіна неодноразово обиралася депутатом Бердянської міської ради. У 2015 році виборці знову довірили їй представляти їхні інтереси в міській раді: вона була обрана за списком партії «Наш край».

Позиція партії щодо корупції в усіх її проявах була та залишається незмінною: ми вважаємо це явище руйнівним для української економіки та державності.

З великою відповідальністю стежимо за тим, щоб всі люди, які представляють «Наш край» в органах місцевого самоврядування, були гідними звання народного обранця, чисті перед законом та громадою, виконували взяті на себе зобов’язання.