Заява партії «Наш край»: Влада нова – методи старі!

15.11.19

Підприємство депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Тахіра Садрідінова «С-Росток» піддалося тиску з боку контролюючих та правоохоронних органів.

За відсутності засновника і директора, група посадових осіб у складі представників Держпраці, міграційної служби та відділу з протидії торгівлі людьми Нацполіціі зробили спробу провести огляд документів підприємства. При цьому тільки представники Держпраці надали документи про перевірку нелегального працевлаштування.

«Наш край» пов’язує цей інцидент зі спробою недавно призначеного голови Миколаївської обладміністрації Олександра Стадника встановити контроль над Миколаївським облрадою.

На сьогоднішній день фракція партії «Наш край» в облраді є центром формування нової більшості, яке буде працювати в інтересах рідного краю, а не варягів. Тахір Садрідінов, як представник фракції, є одним з кандидатів на керівну посаду в облраді.

Намагаючись встановити контроль, новий керівник області вдався до випробуваних ще попередньою владою методам – ​​до спроб залякати і «переламати через коліно» депутатів.

Влада нова – методи старі! Варяги погано знають наш край: переламати депутатів облради не вийде.

«Наш край» не дозволить тиснути на депутатів Миколаївської облради. Президент України обіцяв нову якість політики, тепер ми бачимо цю якість. Такими діями Олександр Стадник дискредитує всю нову владу і по їх реакції на цей інцидент буде видно – це самодіяльність нового голови ОДА або це така політика нової влади в цілому.

У зв’язку з вищевикладеним, ми звертаємося до Президента України, Прем’єр-міністру, міністру внутрішніх справ з вимогою провести перевірку законності дій голови Миколаївської ОДА, Держпраці, Державної міграційної служби та відділу з протидії торгівлі людьми в Миколаївській області.