ЗАЯВА ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» ПРО ПОЛІТИЧНИЙ ТИСК НА ПРЕДСТАВНИКІВ ПАРТІЇ НАПЕРЕДОДНІ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ

20.07.20

На Миколаївщині сьогодні податківці, зібрані з різних областей, влаштували маски-шоу у приміщеннях, що належать голові обласної організації партії «Наш край», депутату облради Юрію Кормишкіну. Не встигла Верховна Рада офіційно призначити дату місцевих виборів на 25 жовтня, як представники влади на місцях «відреагували». Не маючи інших аргументів, влада вкотре вдається до силового тиску на політичних опонентів.

За останні 5 років це вже п’яті обшуки в Юрія Анатолійовича. Їх використовувала попередня влада, сподіваючись у такий спосіб змусити змінити позицію голову Миколаївської обласної організації партії «Наш край». Раніше проведені обшуки закінчилися нічим.

Юрій Кормишкін тривалий час перебуває в опозиції до голови Миколаївської ОДА Стадника. Судячи з усього, нерви підвели очільника області, що змусило його вдатися до обшуків.

Це політичний тиск на опонентів у чистому вигляді. Влада повністю опанувала методи політичної боротьби своїх попередників: поодинокі випадки на початках переросли у систему. Щоправда, попередникам це не допомогло, а навпаки – наблизило їхнє розставання з владою. Те саме буде і з чинною владою, якщо вона продовжуватиме у дусі попередників.

«Наш край» вимагає припинити політичний тиск на представників партії та очікує реакції від Президента Володимира Зеленського щодо переслідування опонентів влади і від керівництва Державної податкової служби України щодо дій її співробітників.