Заява лідера партії “Наш край”, народного депутата України від 142 округу (Одеська область) Антона Кіссе

03.08.15

“Україні потрібна нова політсила, яка спроможна не тільки говорити про всі блага децентралізації, а в першу чергу нарешті займеться реальним вирішенням проблем регіонів. Коли створювалася партія “Наш край” ми чітко заявили, що ця політична сила буде відображати право людей, об’єднаних в силу історичних причин в територіальні громади, самостійно ухвалювати рішення про розвиток своїх територій.

Зараз ми бачимо, що в країні йдуть процеси конституційних змін з питань децентралізації, але їх необхідно наповнити реальним змістом знизу, а не з гори – не з Києва з Адміністрації президента та Верховної Ради, а з простого села та міста.

Тому програма партії “Наш край” цілковито збігається з ініціативою, яку нещодавно озвучила низка регіональних лідерів України. Я говорю про створення нової всеукраїнської політсили для відстоювання інтересів громад, про що заявили екс-перший заступник мера Києва Олександр Мазурчак, мери Маріуполя та Миколаєва – Юрій Хотлубей та Юрій Гранатуров, відомий політик з Запоріжжя Сергій Кальцев та мій колега з ВР харків’янин Олександр Фельдман.

Я готовий не лише брати участь у дискусії на Форумі регіональних лідерів, а вже сьогодні братися до роботи із створення потужної політсили на основі партії “Наш край”.

Я пропоную, щоб саме партія “Наш край” стала майданчиком для ефективних регіональних ініціатив, які будуть направлені на боротьбу за підвищення соціальних стандартів для населення, реалізацію інфраструктурних проектів, перегляд тарифної політиці.

Поділяю думку про те, що політики в Києві забули про регіони і згадують про них лише під час виборів, яскравим прикладом чого є ситуація на виборах в 205 окрузі в Чернігові.

Приєднуюся до заклику до усіх мерів та інших регіональних лідерів об’єднатися у велику політичну силу, щоб реально працювати над децентралізацією.

Вважаю, що ані теперішня влада, ані так звана опозиція не можуть адекватно відчувати і репрезентувати інтереси регіонів. Ще майже рік тому на презентації партії “Наш край” ми говорили про те, що соціально-економічна ситуація буде погіршуватися, а влада, яка не розуміє інтересів простих людей, не зможе упоратися з економічним спадом. Не може бути ефективною опозиція, в якої першу скрипку грають вчорашні можновладці з великим капіталом, а не прості люди. Власне, “Наш край” і створювався для того, щоб стати третьою силою – силою кожного громадянина України. І мені дуже приємно, що зараз в мене є потужні однодумці, з якими можна будувати майбутнє.

Враховуючи активність збільшення рядів прихильників і зростаючу підтримку людей на моїй рідній Одещині, я бачу серйозні перспективи розвитку партії. Якщо нам вдасться поширити в інших регіонах України принципи роботи і стиль нашого спілкування та комунікацій з виборцями півдня Одещини, я буду вважати, що основна задача створення “Нашого краю” виконана.”