Заява фракції «Нашого краю» щодо зняття Віктора Бистрова з посади секретаря Чернігівської міської ради

25.05.17

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді розцінює зняття Віктора Бистрова з посади секретаря міської ради, як політичний тиск і розправу за принципову позицію депутатів.

25 травня, під час чергової сесії міської ради фракція не підтримала питання, що мають сумнівне значення для міста. Йдеться про будівництво кілометрової дороги до міського пляжу за майже 17 млн гривень. Фракція «Наш край», виступаючи за конструктивні зміни у місті, запропонувала провести капітальний ремонт існуючої дороги, а не споруджувати нову у зоні лісопарку Кордівка.

За словами Віктора Бистрова, витрачати кошти на дорогу, якою будуть користуватись у весняно-літній період – недоцільно.

“Згідно із запропонованим рішенням, 1 метр цієї дороги коштуватиме для бюджету майже 17 тис. гривень, що занадто дороговартісно, оскільки дорога активно використовуватиметься здебільшого у весняно-літній період”, -підкреслив Віктор Бистров.

Депутати фракції “Нашого краю” не підтримала голосування з цього питання.

Так само фракція не підтримала питання змін до бюджету, оскільки у багатьох питаннях виділення коштів міського бюджету відсутні проекти виконання майбутніх робіт.

Наприкінці засідання сесії, на голосування було винесено питання про зняття Віктора Бистрова з посади секретаря міської ради. За те, щоб зняти Віктора Бистрова з посади секретаря міської ради , проголосували 23 депутати, 4 були “проти”.

Фракція “Нашого краю” розцінює такі дії як реагування на позицію депутатів, що виявилися незгодними з міським головою. Про політичну розправу над опонентами зазначили під час виступів і депутати з інших фракцій Чернігівської міської ради.

Фракція «Наш край» у Чернігівській міській раді заявляє про позбавлення права депутатів на свою позицію, що не співпадає з позицією міського голови та спробою узурпації влади у міській раді.