Завод ТОВ «Екотранс» не порушує екологічне законодавство України – офіційний висновок Держекоінспекції

10.11.21photo 2021 11 10 11 14 14 - Завод ТОВ «Екотранс» не порушує екологічне законодавство України – офіційний висновок Держекоінспекції

Згідно з офіційною заявою Державної екологічної інспекції, ТОВ «Екотранс» не є порушником екологічного законодавства України. Відповідний документ опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі голова наглядової ради групи компаній ПАЕК, голова фракції партії “Наш край” в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін.

«Протягом року з подачі деяких людей здійснювалася інформаційна атака та цькування заводу ТОВ «Екотранс». Три дні тому знову відбулася акція проти роботи підприємства. Я мовчав, чекаючи офіційного акту від Державної екологічної інспекції України, а тепер хочу повідомити усім і зіпсувати настрій заробітчанам на дешевому хайпі та поширенні наклепу та брехні. Публікую офіційний висновок Державної екологічної інспекції України – завод ТОВ «Екотранс» не порушує екологічне законодавство України!», – наголосив Юрій Кормишкін.

За його словами, керівництво підприємства та власники провели безліч зустрічей із представниками влади та громадськості. Спільно з Обласною державною адміністрацією, мером, депутатами обласної та міської рад, міською владою було розроблено план з усунення проблеми. «Ми його виконали з першого до останнього пункту», – запевнив Юрій Кормишкін, як власник заводу.

Він подякував керівництву Миколаївської області за професіоналізм у спільному вирішенні цього питання, мешканців мікрорайону Намив, але дав негативну оцінку тим депутатам міської ради, хто регулярно знімав питання щодо заводу ТОВ «Екотранс» з порядку денного. Тим не менш, попри перешкоді, ініційовані політичними опонентами, завод працює і працює безпечно, а це – робочі місця і великі відрахування до бюджету.

«Просто назву дві цифри: за 2020 рік ТОВ «Екотранс» перерахував до бюджету 33 879 200 гривень. За 9 місяців 2021 року – 18 196 200 гривень. Це зарплати бюджетників, це соціальні виплати, це благоустрій та розвиток міста та багато іншого. Чи багато хто сьогодні сумлінно платить податки? Кожен відповість на це запитання сам», – навів цифри Кормишкін.

За його словами, за час модернізації заводу було вкладено десятки мільйонів гривень інвестицій, щоби покращити стан очисних систем. Зроблено все, щоб робота підприємства була максимально безпечною для довкілля.

Так, на заводі були встановлені два сучасні рукавні фільтри, замінені конденстовідвідники на жаровнях, шнекові набори для пресів, переобладнано топку на двох котлах, зроблено шумоізоляцію трьох вентиляторів циклонів.

«Ми – соціально відповідальний бізнес, який чесно працює у законодавчому полі. І на ті самотні спроби зіпсувати нашу репутацію ми дивимося поблажливо. Ми й надалі розвиватимемо наше місто, створюватимемо робочі місця, поповнюватимемо казну податками та інвестуватимемо в нашу рідну землю – Миколаїв та Миколаївську область! Усім добра та здоров’я!», – резюмував Юрій Кормишкін.