Завдяки «Нашому краю» старшокласники із Городні відвідали День відкритих дверей у ЧНТУ

03.12.19Gorodnya abituriyenty - Завдяки «Нашому краю» старшокласники із Городні відвідали День відкритих дверей у ЧНТУ

Старшокласники із Городні відвідали День відкритих дверей у Чернігівському національному технологічному університеті. Як повідомила секретар Городнянської міської ради Світлана Більська (представниця «Нашого краю»), поїздка до обласного центру стала можливою завдяки підтримці керівника фракції «Наш край» у Городнянській міській раді Ігоря Романенка.

Учні із двох ліцеїв Городні, яким наступного року обирати професію, з цікавістю дізналися про студентське життя у ЧНТУ. Майбутні студенти отримали вичерпну інформацію про університет, спеціальності і спеціалізації, правила прийому на навчання у 2020 році, про учбові заняття і дозвілля студентів. А для абітурієнтів, які бажають вступати на спеціальності «Дизайн» і «Архітектура та містобудування», навіть було організовано пробний творчий конкурс.

За словами Світлани Більської, для учнів старших класів профорієнтаційна робота є особливо важливою. Адже такі зустрічі, відвідування навчальних закладів допоможуть хлопцям і дівчатам визначитися із вибором професії, а значить, обрати свою справу у житті.