Завдяки “Нашому краю” придбано обладнання для дитячої поліклініки та лікарні

28.04.20

Медичні маніпуляції для маленьких пацієнтів стали більш безболісними, а діагностика для хворих на цукровий діабет – більш точною. Завдяки депутатам фракції “Наш край” Чернігівської міської ради, торік для Чернігівської дитячої поліклініки №2 та міської лікарні №1 придбано медичне обладнання у рамках коштів так званого “депутатського фонду”.

Спільними статтями витрат для депутатів фракції стали закупівля педіатричного венозного сканера для дитячої поліклініки №2 і системи безперервного моніторингу глюкози крові для міської лікарні №1.

Як пояснила головна лікарка дитячої поліклініки №2, депутатка міськради від “Нашого краю” Ганна Якубова, застосування в медичній практиці педіатричного венозного сканера вирішує проблему пошуку вен у наймолодших пацієнтів. Завдяки використанню апарата, забір аналізів або введення лікарських препаратів, встановлення крапельниці, стає простою і безболісною процедурою.

«Ця маніпуляція перестає лякати маленьких пацієнтів. На екрані відображається судинний малюнок, на якому розміщені глибокі та поверхневі вени, і медичний персонал має можливість бачити товщину вен та їхній хід, що дозволяє більш точно і швидко проводити необхідні маніпуляції”, – зазначила вона. Ганна Якубова спрямувала на закупівлю цього апарата майже усі кошти свого депутатського фонду.

Система безперервного моніторингу глюкози крові також є важливим обладнанням для повноцінної діагностики хворих на цукровий діабет, що дозволяє визначати рівень глюкози у різний час та правильно підібрати лікування таких пацієнтів.

“Для наших лікарень, в умовах реформування, надзвичайно важливим є сучасне обладнання, тому ми не залишилися осторонь і покращили матеріальну базу міських лікувальних закладів”, – наголосила Ганна Якубова.

Фракція “Наш край у Чернігівській міській раді звітує про виконання Програми забезпечення діяльності та виконання доручень виборців депутатами міськради на 2019 рік.