Завдяки «Нашому краю» на Житомирщині відбувся турнір з міні-футболу

13.09.2113 09 zhytomyr 3 - Завдяки «Нашому краю» на Житомирщині відбувся турнір з міні-футболу

В Олевську на Житомирщині з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбувся турнір з мініфутболу. Головним спонсором турніру став депутат Олевської міської ради, голова фракції політичної партії «Наш край» Сергій Вовк.

Традиційно, у День фізичної культури та спорту, в Олевську відбувся турнір з мініфутбол, цього разу — серед восьми команд гравців 2008-2013 р.н. Попередньо участь у заході підтвердили 6 команд школярів, а на ділі прибули на змагання 8 команд з Олевської та Білокоровицької територіальних громад. Всього — 96 юних спортсменів. Серед гравців була навіть дівчина — футболістка з команди «Радовель» — Поліна Сидорчук.

Футболісти показали справжнє свято футболу з емоціями рівня чемпіонату Європи. Захоплені овації від уболівальників, шалена підтримка та пристрасті з «жовтими» і навіть «червоними» картками від головного арбітра.

Переможцями мінітурніру заслужено стала команда «Штурм» м. Олевськ. Друге місце — команда «Тризуб» с. Тепениця. Третє — команда «Городок» смт Нові Білокоровичі. А кращим бомбардиром став гравець команди «Штурм» — Вадим Демедюк, який впродовж турніру забив сім голів.

До нагородження переможців долучилися й Олег Казюк — депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край», і Олександр Ковальчук — депутат Коростенської районної ради від «Нашого краю».

Всі команди, які взяли участь у змаганнях, отримали професійні футбольні м’ячі, а команди-переможці — кубки, медалі, грамоти. Перед початком турніру з нагоди свята Сергій Вовк вручив нову спортивну форму гравцям дорослої команди «Штурм» м. Олевськ.

Тож, завдяки підтримці «Нашого краю» спортивне свято вдалося. Футболу на Олевщині бути!