Завдяки депутату від «Нашого краю» у Чуднові на Житомирщині відкрили новорічну ялинку

21.12.21yalynka - Завдяки депутату від «Нашого краю» у Чуднові на Житомирщині відкрили новорічну ялинку

У місті Чуднові Житомирської області, на Замковій площі урочисто відкрили новорічну ялинку. Захід відбувся завдяки депутату Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігорю Ходаку.

Задля створення святкової атмосфери під час урочистого відкриття ялинки для жителів громади приготували святкову концертну програму, вогняне шоу, конкурси та розваги.

Розпочали урочистості театральним дійством “Миколай, Миколай, до нас в гості завітай!». Усі охочі могли відвідати новорічний ярмарок, зробити фото на святкових фотозонах.

Для маленьких жителів громади у місті відкрилася «Резиденція Святого Миколая». Діти отримали в подарунок солодощі від Ігоря Ходака. Родзинкою свята стало дивовижне, видовищне, вогняне шоу.

Присутні на урочистостях задоволені цікавою, веселою, енергійною програмою та позитивними емоціями, які отримали під час святкового дійства.

«Щасливих, радісних та казкових свят. Нехай здійсняться усі бажання та мрії. Гарного настрою та мирного майбутнього» – привітала жителів громади депутатка Чуднівської міськради від «Нашого краю» Анастасія Кравчук.