Завдяки депутату від «Нашого краю» малинчани з розмахом відсвяткували День міста

20.09.2120 09 zhytomyr - Завдяки депутату від «Нашого краю» малинчани з розмахом відсвяткували День міста

Днями жителі Малина Житомирської області зі святковим концертом відзначили 1130-річчя міста. Організував захід депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», генеральний директор ТОВ «Юнігран» Сергій Диняк.

 

Малинська громада на День народження свого міста отримала від компанії «Юнігран» та її генерального директора подарунок: вечірній концерт за участі відомих естрадних виконавців — Сергія Гуренка, Лєни Дарк та Віталія Козловського.

З нагоди свята Сергій Диняк відзначив грамотами за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади Олександра Рипіка, директора загальноосвітньої школи №6, Ірину Оксаніч, голову громадської організації «Свічадо» та Ольгу Мойсієнко, фізичного терапевта Малинської міської лікарні.

«День народження — це ще один привід зізнатися у любові рідному місту і подякувати його мешканцям за щоденну працю, звитягу, доброту, щирість, толерантність, небайдужість, бажання змін на краще, створення матеріального й духовного сьогодення та майбутнього. І в ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки та погляди, але вміти  чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей на благо рідного міста», –  привітав своїх земляків Сергій Диняк.

 

Товариство «Юнігран» знане, як одне з найбільших бюджетоутворювальних підприємств  Малинщини, робить великий внесок у соціально-економічний розвиток Малинської об’єднаної територіальної громади, її освітньо-культурне життя.