Засідання партійного активу “Нашого краю” на Житомирщині

04.04.17

3 222x300 - Засідання партійного активу “Нашого краю”  на Житомирщині30 березня відбулось засідання партійного активу “Нашого краю” на Житомирщині.

Однопартійці з Коростеня, Олевська, Овруча, Коростишева, Житомира, Романівського, Черняхівського та Хорошівського районів зібрались, щоб обговорити перспективу розвитку партійних осередків на місцях та обмінятись досвідом партійної роботи. Досвідом успішного проведення виборчої кампанії в ОТГ поділились зі своїми однопартійцями голова Олевської районної організації “Нашого Краю” Віктор Хлань та Олександр Губарець – голова Лугинської районної організації.

Голова Коростенського місцевого осередку “Нашого краю” Василь Куницькій розповів про роботу фракції у Коростенській міськраді.

“Наша фракція у Коростенській міськраді ініціювала встановлення за власні кошти цілодобову охорону у загальноосвітній школі №7. Вже майже рік батьки не хвилюються за своїх дітей а школярі отримали безпечні умови для навчання. Також у міськраді фракція запропонувала прозору та зрозумілу схему виділення земельних ділянок для учасників АТО. Станом на сьогодні виділено 60 ділянок”, – розповів Василь Куницький.

По завершенню засідання, голова Житомирської міської організації Володимир Дебой вручив депутатам партійні посвідчення народних обранців від “Нашого краю”.