«Запорожці заслуговують їздити на сучасних і безпечних автобусах», – Роман Таран

13.11.17.jpg - «Запорожці заслуговують їздити на сучасних і безпечних автобусах», - Роман Таран

3 200x300 - «Запорожці заслуговують їздити на сучасних і безпечних автобусах», - Роман ТаранФракція політичної партії «Наш край» в Запорізькій міській раді проголосувала за програму розвитку і модернізації громадського транспорту. Про це заявив заступник керівника фракції Роман Таран.

За його словами, депутати «Нашого краю» послідовно підтримують всі рішення, спрямовані на те, щоб запорожці могли їздити на сучасному і безпечному транспорті.

«Фракція політичної партії« Наш край» в Запорізькій міській раді послідовно підтримує рішення по комплексному оновленню рухомого складу, інфраструктури, забезпечення безпеки і комфортності міського громадського транспорту. У грудні 2016 года 10 нових автобусів комунального підприємства «Запоріжелектротранс» почали обслуговувати наших городян на 18 маршруті. Цієї осені було прийнято рішення про придбання ще 35 нових автобусів за договором лізингу. До кінця цього року 14 нових автобусів з низькою підлогою з’являться на вулицях міста, а до першої декади квітня наступного року – все 35 нових комфортабельних машин будуть перевозити наших городян на маршруті номер 17 «Арматурний завод-вокзал Запоріжжя 1», – зазначив Роман Таран.

Він підкреслив, оновлення застарілого транспорту – стратегічна мета, яку ми повинні досягти.

«Ми продовжимо працювати в цьому напрямку, щоб домогтися повної заміни застарілого транспорту протягом найближчих 5 років. Запорожці заслуговують їздити на сучасних, екологічних і безпечних автобусах. Мова йде про нові місткі автобусах з низькою підлогою, що працюють і на зрідженому газі і, що особливо актуально в даний час, про нові екологічно перспективних електробуси. Для фінансування даної програми ми плануємо залучати грошовий ресурс Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Європейського Інвестиційного Банку під відповідні гарантії. Вважаю, це серйозним кроком вперед, тим більше, що нарікань на адресу громадського транспорту стає, на жаль, все більше»,- заявив Роман Таран.

Депутат упевнений, що міська рада продовжить працювати над вирішенням транспортних проблем. У «Нашому краї» вважають, що тільки планомірний і системний підхід до вирішення питань, що накопичилися в сфері громадського транспорту, як комунального, так і приватного, дозволить домогтися реального результату.

«Наступним етапом має стати розвиток транспортної інфраструктури і ремонт доріг. Мета – зробити місто зручним і безпечним як для самих запорожців, так і для наших гостей. Це наш ключовий пріоритет», – підсумував Роман Таран.