Запорізький “Наш край” провів тренінг для депутатів місцевих рад

06.07.16

У Бердянську і в Василівці відбувся тренінг на тему «Ефективна робота депутата місцевої ради». Під час відкриття голова Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Кальцев підкреслив, що ефективна робота депутатського корпусу в місцевих радах, самовіддача і професійний підхід до вирішення кожної конкретної проблеми мають бути спрямовані на зміну якості життя простих мешканців Запорізького регіону. Сергій Кальцев поділився із присутніми власним досвідом та на простих прикладах показав наскільки важливо знати основи законодавства.

«Досвід практичної роботи та знання гострих проблем територій і її жителів, дають можливість депутатам «Нашого краю» впливати на ухвалення всіх важливих питань. Це і питання житлово-комунального господарства, бюджету, соціального забезпечення, розвитку інфраструктури, земельних відносин та багато іншого. Тому я вдячний представникам Школи партії і професійних тренерів за інформативний семінар і практичні навички для депутатів нашої партії», – зазначив Сергій Кальцев.
 
Він підкреслив, що на сьогоднішній день депутатські фракції партії «Наш край» в місцевих радах працюють відразу в декількох найважливіших для запорожців напрямках, де неодноразово доводили правильність і ефективність власних ініціатив.
  
Крім того, в рамках реалізації програми партії «Оновлене ЖКГ», депутати «Нашого краю» проводять системний моніторинг якості послуг, що надаються житлово-комунального господарства, приділяють увагу впровадженню енергозберігаючих технологій, надають юридичну, консультативну та практичну допомогу жителям міст області у створенні товариств співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). З цією метою 10 червня в Запоріжжі відбувся перших навчальний семінар, присвячений створенню ОСББ та вибору власниками форми управління багатоквартирними будинками. У ньому взяли участь депутати міських рад Запоріжжя і Мелітополя, представники ініціативних груп по створенню ОСББ та активісти партії.

Семінар проходив у формі активної дискусії. Депутати розповідали про проблеми, з якими вони зіштовхнулись в своїй діяльності. Кожен ділився своїм досвідом вирішення земельних питаннь, роботою з населенням, боротьбою між фракціями і т.п. З цих та інших тем депутати шукали і знаходили алгоритм найбільш ефективних дій.