Депутат від партії “Наш край” Олександр Мотренко надав допомогу школі на Верхній Хортиці

14.04.16

У загальноосвітній школі №86, що знаходиться в районі Верхньої Хортиці, за підтримки депутата міської ради від партії «НАШ КРАЙ», генерального директора ПАТ «Запорізький кабельний завод» Олександра Мотренко встановили нові металопластикові вікна.

З огляду на складну економічну ситуацію в країні і брак бюджетних коштів, фінансування навчальних закладів Запоріжжя найчастіше лягає на плечі батьків і педагогів. Вже довгі роки навчальний корпус для дітей 1-4 класів у школі №86 був малопридатним для здійснення якісного і комфортного навчального процесу. З огляду на, що будівля, де сьогодні навчаються діти, була побудована в далекому 1919 році, вона катастрофічно потребує ремонту. Однак першочерговою проблемою були старі вікна корпусу, з якими кожна зима для навчального закладу виявлялася справжнім випробуванням.

Проблеми навчального закладу стали відомі працівникам «ЗКЗ», керівництво якого вирішило надати благодійну допомогу дитячому закладу і замінити старі вікна на сучасні склопакети. За словами Олександра Мотренко, заміна вікон в школі №86 – це лише первинна допомога, на даний момент також опрацьовуються варіанти вирішення інших гострих проблем навчального закладу: «За радянських часів «Запорізький кабельний завод» активно допомагав школі розвиватися і був помічником даної установи в вирішенні складних питань. Однак в 90-ті роки система розвалилася, і тільки зараз з’явилася можливість знову надавати допомогу дітям. Всього в даному районі знаходиться дві школи, тому кидати подібний навчальний заклад напризволяще і змушувати самостійно вирішувати базові проблеми для забезпечення якісної освіти, було б злочином».

Директор навчального закладу Любов Зайченко впевнена, що подібна допомога є не лише благодійністю, а інвестицією в майбутнє. Адже школа знаходиться недалеко від самого підприємства і багато учнів в майбутньому будуть влаштовуватися на роботу саме на «ЗКЗ». «Випускники нашої школи стають фахівцями, яких цінують не тільки в нашому місті, а й далеко за його межами. Протягом 7 років наші учні займають призові місця на олімпіадах серед загальноосвітніх шкіл. Тому від імені учнів, вчителів та батьківського комітету хочеться подякувати всьому «Запорізький кабельний завод» і особисто Олександру Мотренко за надану допомогу».