Запорізька облрада підтримала звернення «НАШОГО КРАЮ» щодо недопущення проведення декомунізації за рахунок простих громадян

31.03.16

31 березня на засіданні 3-й позачерговій сесії Запорізької обласної ради одноголосно було проголосовано звернення, ініційоване фракцією партії «НАШ КРАЙ», до Верховної Ради з вимогою підтримати законопроект № 4217. Документом передбачається фінансування всіх заходів щодо декомунізації виключно з держбюджету і звільнення підприємців від сплати адміністративного збору за зміну статутних документів.
Раніше Верховна Рада прийняла нову редакцію закону «Про державну реєстрацію підприємств і підприємців», в якій зникла норма, яка звільняє український бізнес від витрат, пов’язаних зі зміною назв вулиць і міст. Це означає, що кожне підприємство і кожен підприємець в разі перейменування вулиці, де вони зареєстровані, зобов’язаний сплатити в казну від 140 до 410 грн.
Для недопущення цього народний депутат України Антон Кіссе від партії «НАШ КРАЙ» зареєстрував у Верховній Раді України законопроект № 4217.
«Якщо влада декларує важливість декомунізації і вважає це частиною політичних зобов’язань перед своєю групою виборців – вона повинна брати на себе відповідальність. Що ми маємо натомість? Сьогодні уряд свідомо перекладає фінансові питання з проведення декомунізації на громадян України. Ми ж стоїмо на чіткій позиції – всі витрати повинні здійснюватися виключно за рахунок державного бюджету», – заявив голова Запорізької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергій Кальцев.
Нагадаємо, на підтримку законопроекту № 4217 партія «НАШ КРАЙ» ініціювала всеукраїнський збір підписів. Буквально за кілька днів позицію «НАШОГО КРАЮ» підтримало понад 70 тисяч українців.