Замість «гречаних» кандидатів – люди справи

24.09.15

Сумській громаді презентували політичну партію «НАШ КРАЙ»

Головні завдання, які ставлять перед собою представники нової політсили, – розбудова рідного краю, відстоювання та захист інтересів земляків. Ідеологія об’єднання звучить просто: професіонали, які працюють поряд з людьми.

Очолив новостворену політичну силу у Сумах керівник однієї з найуспішніших будівельних компаній обласного центру Віктор Федорченко. Йому пропонували престижну роботу за кордоном, проте він прагне не виїхати до Європи, а створити Європу в рідному місті.

Стояти осторонь, миритися з проблемами та безладом у рідному місті, бюрократією на кожному кроці, дивитися, як занепадає батьківщина, будівельник не збирається. Як-то кажуть, за державу прикро.

«Люди втомилися від безкінечних передвиборчих обіцянок, політичних інтриг, боротьби компроматів та «гречаних» кандидатів, – наголосив Віктор Федорченко. – На зміну затяжній ері популізму політиків мають прийти реальні справи управлінців-господарників».

Саме таких людей лідер партії «НАШ КРАЙ» у Сумах і зібрав у своїй команді професіоналів, досвідчених управлінців, які працюватимуть у рідному місті, а не безкінечно гратимуться у владу та опозицію.

Поганому танцюристу й ноги заважають

Такою загальновідомою приказкою Віктор Федорченко характеризує політичних кандидатів, які неодноразово перебуваючи на керівних посадах та не виконавши своїх попередніх передвиборчих обіцянок, знову за допомогою перевіреного способу – словесних цяцянок – намагаються сісти за кермо.

«Місцева влада як ніколи потребує перезавантаження. Ми повинні привести до влади патріотів, людей, відданих своїй справі», – каже Віктор Михайлович.

На сьогодні поки що бракує політичних сил, компетентних у регіональній проблематиці та здатних взяти на себе персональну відповідальність за процеси розвитку областей.

«Наші політики продовжують ходити по будинках, цілувати бабусь та прокладати бруківку. А як та бабуся при непрацюючому ліфті зможе спуститися з десятого поверху та подивитися на європейське подвір’я? А якщо через кілька днів під оновленою доріжкою застарілий трубопровід вийде з ладу? Ось так сумська громада за свої ж гроші отримує проблеми на свою голову, – каже Віктор Михайлович. – Як говорила Маргарет Тетчер: «Немає ніяких державних грошей, є гроші платників податків». Влада несе величезну відповідальність за ці кошти і зобов’язана використовувати їх правильно!».

«НАШ КРАЙ» – за децентралізацію

Місто Суми багате на освічених людей, має великий промисловий потенціал. Але крім широких можливостей та фахівців у різних сферах, які зможуть повести обласний центр шляхом успішного розвитку, територіальним громадам, на думку представників «НАШОГО КРАЮ», необхідна регіональна самостійність. Тому партія підтримує децентралізацію державного управління.

«Свого часу влада забрала в областей та міст їхні гроші та повноваження. Керівники міст та областей повинні були дотримуватися головної лінії партії влади, інакше їхній край залишився б без коштів. Громади мають право самостійно приймати рішення, розпоряджатися заробленими коштами та відповідно до закону на свій розсуд розвивати свої міста та села», – наголосив Віктор Федорченко.

Кандидата в мери обере громада

Зі своїми ідеологічними та ціннісними засадами, першочерговими напрямами діяльності політична сила вже визначилась. Проте кандидата на посаду міського голови партія «НАШ КРАЙ» ще не має. Гідного представника, за словами Віктора Федорченка, має запропонувати сумська громада. А партійна команда у будь-якому разі підтримає пропозиції своїх земляків. Зі своїми пропозиціями сумчани можуть звертатися за телефоном 700-300 або за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 72