Закриття метро призвело до транспортної блокади столиці та масових порушень санітарних обмежень, – Олександр Мазурчак

18.03.20

Перед закриттям метро потрібно було забезпечити транспорт для безпечної доставки працівників та максимальну кількість залишити працювати вдома. Про це заявив співголова партії «Наш край», перший заступник голови КМДА у 2010–2013 рр. Олександр Мазурчак.

За його словами, скасування роботи метро у Києві перетворилося не на дієвий механізм захисту від поширення коронавірусу, а на транспортну блокаду столиці та масові порушення санітарних обмежень.

«Перед закриттям метро потрібно було забезпечити транспорт для безпечної доставки працівників та максимальну кількість залишити працювати вдома. Люди не можуть добратися на роботу зручно та безпечно. Увесь пасажиропотік скерували до неготового безпечно та вчасно перевезти всіх наземного транспорту. Скупчення у чергах та час проїзду зараз триваліші і небезпечніші, ніж це могло би бути у метро», – зазначив Олександр Мазурчак

На його думку, владі варто розробити план функціонування транспорту для людей життєво важливих професій та максимально скоротити кількість тих, хто працює в офісах. Також потрібно забезпечити реалізацію санітарних заходів на транспорті: забезпечити пасажирів дезінфікуючими засобами, надати їм можливість придбати медичні маски для проїзду тощо.

Як повідомлялось раніше, згідно з карантинними розпорядженнями влади, столичний метрополітен зупинив свою роботу з 23 години 17 березня до 3 квітня.