Захист України – справа рук кожного українця

14.03.22mazurchak - Захист України – справа рук кожного українця

Війна стосується кожного українця. Захист та відродження країни – це завдання кожного з нас. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

«Сьогодні кожен з нас має відповісти собі на головне запитання: чим я особисто можу допомогти своїй країні вистояти та відродитися? Бо, насправді, кожен навіть маленький вклад важливий. Поки наші збройні сили боронять українську землю, волонтери забезпечують потреби постраждалих та вимушено переміщених громадян, «відносно спокійні» регіони країни мають взяти на себе місію міцного економічного тилу. І це завдання не тільки влади, але й кожного громадянина. По можливості продовжуйте працювати, сплачувати податки, зберігати економічну активність. Все це – важливий внесок в нашу перемогу», – заявив Олександр Мазурчак.

Він закликав українців відганяти депресію та апатію і, навпаки, направити силу свого гніву та усі зусилля на захист та відродження країни. 

«Не час впадати у відчай та опускати руки від безпорадності перед війною. Це наше спільне горе. Але ми сильна нація і станемо ще сильнішою. Сьогодні ми єдині як ніколи. З нами правда і Бог, а значить, ми обов’язково переможемо!» – наголосив співголова партії.