Захмарні цифри у платіжках – це недоліки роботи уряду, а не “технічна помилка”, – “Наш край”

24.11.16

Переглянути тарифи всіх ліцензіатів НКРЕКП, привести їх до економічно обґрунтованих та негайно обладнати всі будинки лічильниками тепла за рахунок надавача послуг вимагає партія “Наш край”. Про це заявив співголова партії Юрій Гранатуров, коментуючи іноді шокуючі цифри у платіжках за опалення.

За словами Гранатурова, заява віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона про наявність технічної помилки у великих сумах за тепло в платіжках киян є необ’єктивною та необґрунтованою.

“Захмарні суми в платіжках отримали не тільки мешканці столиці. До приймалень партії звертаються люди із Миколаєва, Харкова, Одеси, Сєвєродонецька та інших міст країни, які отримали платіжки із величезними цифрами. В більшості випадків енергокомпанії заявляють про правильність розрахунків. Тому відповідно до їхніх коментарів  люди в наступному місяці можуть отримати платіжки удвічі більші за ті, які їх і так шокували”, – коментує Юрій Гранатуров.

Співголова партії додає, що насамперед, такі платіжки отримали мешканці необладнаних тепловими лічильниками будинків.

“У тих будинках, де є лічильник, суми в кілька разів менші. Тому ми наполягаємо на необхідності перегляду тарифів всіх ліцензіатів НКРЕКП, привести їх до економічно обґрунтованих. Разом з тим, уряд має виступити ініціатором  та гарантом загальнонаціональної програми обладнання усіх будинків тепловими лічильниками – за рахунок надавача послуг”, – підсумував Гранатуров.

У партії також зазначають, що вони стали ініціаторами флешмобу в мережі #платіжкаУряду, у рамках якого люди із різних куточків країни діляться на своїй сторінці у Фейсбук фото платіжок за опалення.