За сприяння «Нашого краю» відбулися змагання з веслування на байдарках і каное пам’яті Володимира Чайки

04.06.18

За сприяння партії «Наш Край» в Миколаєві відбулася Відкрита першість міста з веслування на байдарках і каное, присвячена пам’яті багаторічного мера Миколаєва Володимира Дмитровича Чайки. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей. Миколаївську область представили спортсмени з Миколаєва, Первомайська, Баштанки, говориться в повідомленні.

Як зазначили організатори, Відкрита першість міста проходить вже 17 років.

«Нам приємно, що вдалося змагання зробити щорічними і з кожним роком до нас приїжджає більше дітей. Для багатьох спортсменом Відкрита першість стає трампліном для більш відчутних перемог. Вже 5 років поспіль цей захід приурочено вшануванню пам’яті Володимира Дмитровича. Його немає з нами, але пам’ять про нього з кожним роком передається новим поколінням спортсменів, а значить – пам’ять про нього живе», – зазначили організатори.

IMG 6406 1024x683 - За сприяння «Нашого краю» відбулися змагання з веслування на байдарках і каное пам'яті Володимира Чайки

Під час урочистого параду також були озвучені слова подяки управління спорту, спортивним школам, які взяли участь в організації змагань, а також людям, які довгі роки підтримують спортсменів. Листами-подяки нагороджені: депутати Миколаївської міської ради від партії «Наш край» В’ячеслав Карцев, Олег Крисенко, Олег Грипас, Сергій Шульгач, заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко, начальник управління спорту Олег Машкін.

IMG 6351 1024x683 - За сприяння «Нашого краю» відбулися змагання з веслування на байдарках і каное пам'яті Володимира Чайки

Нагороди за перше місце вручав син Володимира Дмитровича – Владислав Чайка.