За сприяння депутата від «Нашого краю» в Запорізькій області відремонтували санвузли та душові спортшколи

02.12.21remont shkoly - За сприяння депутата від «Нашого краю» в Запорізькій області відремонтували санвузли та душові спортшколи

В Бердянську Запорізької області провели ремонт санвузлів та душових в дитячо-юнацькій спортивній школі. Виділення коштів на ремонтні роботи ініціював депутат міської ради від партії «Наш край» Володимир Чепурний.

За ініціативи депутата виділення коштів на ремонтні роботи розглянули на постійній комісії з гуманітарних питань та соціального захисту. Колеги по комісії підтримали таку пропозицію і питання було винесено на сесію.

Як відзначила директор ДЮСШ Ірина Цекова, ремонт в санвузлах школи не робився ще із часів її заснування. Тож по допомогу у вирішенні цієї проблеми батьки учнів звернулися до Володимира Чепурного.

dush shkoly v tekst 1024x768 - За сприяння депутата від «Нашого краю» в Запорізькій області відремонтували санвузли та душові спортшколи

«Спільними зусиллями нам вдалось виділити 374 тис. грн на потреби школи. Ремонт виконано чудово, сподіваємось, що він послужить на благо наших дітей та спортсменів з усієї України, що приїжджають до нас на змагання», – зазначив Володимир Чепурний.