За сприяння Антона Кіссе в селищі Тарутине при ЦРЛ створюють сучасне приймально-діагностичне відділення

01.02.19

У селищі Тарутине Одеської області створюють сучасний приймально-діагностичне відділення при центральній районній лікарні, в якому жителі Тарутинського району в цілодобовому режимі зможуть пройти необхідне ургентне обстеження. Про це повідомив головний лікар Тарутинської центральної районної лікарні Юрій Савицький під час візиту народного депутата України, співголови партії “Наш край” Антона Кіссе в медустанову.

За словами головного лікаря, в створюваному відділенні будуть функціонувати реєстратура, кабінет телемедицини, процедурний кабінет, лабораторія, оглядовий-маніпуляційна, де цілодобово хворому зможуть зробити кардіограму серця, провести огляд лікарем, а також взяти всі необхідні аналізи з подальшим направленням до приймального відділення лікарні. На поточний момент у відділенні проведено ремонт приміщень та їх підготовка до установки устаткування.

На сьогоднішній день на кошти, виділені з державного бюджету за зверненням народного депутата України Антона Кіссе в розмірі трохи більше одного мільйона гривень, вдалося зробити капітальний ремонт і підготовку двох приміщень рентген-кабінету для подальшої установки цифрового апарату рентгенологічних досліджень і всього необхідного обладнання. Вже змонтовано закрита система примусової вентиляції повітря з підігрівом в зимовий період часу і охолодженням влітку, на підлозі рентген-кабінету покладений струмопровідний лінолеум із заземленням, а на стіни, стелю та двері завдано свинцевий шар, що дозволяє захистити персонал  та операційну, яка знаходиться на другому поверсі,  від радіації і рентген-випромінювань.