За сприяння Антона Кіссе в Болграді збережено управління водного господарства

16.02.18

Відстояти Болградське міжрайонне управління водного господарства і зупинити реорганізацію підприємства вдалося співголові партії «Наш край», народному депутату Антону Кіссе. Про це повідомляє прес-служба Одеської організації «Нашого краю».

Завдяки сприянню депутата та його оперативного втручання, 223 людини залишилися працювати в Болградському МУВГ, йдеться в повідомленні.

«24 січня 2018 року було видано наказ Державного агентства водних ресурсів України №32 «Про реорганізацію Болградського міжрайонного управління водного господарства», в якому йшлося про реорганізацію підприємства, шляхом його приєднання до Ізмаїльського УВГ. По суті, мова йшла про ліквідацію Болградського МУВГ, на якому працюють 223 людини, забезпечуючи зрошення 19 817 га сільськогосподарських земель. І тільки завдяки сприянню депутата і оперативному втручанню, в Болграді збережено управління водного господарства», – повідомили в прес-службі.

Також повідомляється, що профспілковий комітет підприємства звернувся за допомогою до політика, який представляє інтереси української Бессарабії у Верховній Раді, що допомогло вирішити проблему.

«6 лютого 2018 року було видано наказ Держагентства водних ресурсів України №53, яким скасовано наказ про реорганізацію», – відзначили в прес-службі.