За сприяння Антона Кіссе в Болграді відкрили пункт з оформлення закордонних паспортів

15.03.18

У Болграді Одеської області почав працювати ще один пункт з оформлення закордонних паспортів. Необхідні кошти були виділені району завдяки сприянню народного депутата, співголови партії «Наш край» Антона Кіссе. Про це повідомляє прес-служба Одеської організації «Нашого краю».

Необхідні для придбання устаткування кошти в розмірі понад 400 тисяч гривень були виділені у вигляді субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, повідомили в прес-службі.

Також повідомляється, що автоматизоване робоче місце для обробки біометричних даних для виготовлення біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон а також виготовлення ID – карток обладнано в Центрі надання адміністративних послуг Болградської райдержадміністрації.

Після установки і налаштування обладнання, підготовки фахівців Центр був підключений до Єдиного державного демографічного реєстру Державної міграційної служби України та тут стали приймати документи на виготовлення закордонних і українських паспортів, відзначили в прес-службі.