За підтримки Олега Недави Святогірськ закупив комунальну техніку

17.05.18photo 2018 05 16 17 23 44 - За підтримки Олега Недави Святогірськ закупив комунальну техніку

Закупити комунальну техніку для підприємства “Сервіскомунбуд” в Святогорську вдалося завдяки сприянню лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народному депутату Олегу Недаві. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

«У серпні 2017 року, коли Святогірський міська рада прийняла рішення про створення комунального підприємства            “Сервіскомунбуд”, перед депутатами стало питання забезпечення підприємства технікою. Оскільки місцевий бюджет необхідні для цього кошти не мав, депутатська фракція “Нашого краю” Святогірської міськради звернулася до народного депутата України, члена політради політичної партії “Наш край” Олегу Недави з проханням посприяти у виділенні коштів з державного бюджету», – інформує прес-служба «Нашого краю».

Повідомляється, що для вирішення цього питання Кабмін виділив цільову субвенцію в розмірі 3,445 млн гривень.

«Певний час зайняли тендерні процедури, а кілька днів тому в Святогірськ нарешті прибула перша одиниця спецтехніки – автовишка італійського виробництва, встановлена ​​на базі автомобіля “Рено”. Днями очікується прибуття решти техніки – трактори та комплекту засобів малої механізації, вкрай необхідної для повноцінної роботи комунального підприємства з надання жителям якісних послуг», – повідомили в прес-службі.

За словами заступника міського голови Святогорська Дмитра Климовича, тепер для комунального господарства Святогорська і його жителів настає нова ера.

«Маючи в своєму розпорядженні такі технічні можливості, комунальне підприємство зможе оперативно проводити ремонт системи зовнішнього освітлення, об’єктів житлового фонду та соціального призначення, обрізку дерев і ряд інших робіт, що вимагають спеціального обладнання. Тепер для комунального господарства Святогорська і його жителів настає нова ера», – підсумував Дмитро Климович.