За підтримки Олега Недави представники Молодіжної Ліги Майбутніх поліцейських відвідали Київ

11.04.17

Уже другий рік поспіль за підтримки лідера «Нашого краю», народного депутата Олега Недави для дітей з Слов’янської Ліги майбутніх поліцейських організовують поїздку до столиці.

Як і в минулому році, на них чекала захоплююча програма: діти побували на оглядових екскурсіях а також у Верховній Раді, де на власні очі побачили, як працюють народні обранці.

Народний депутат Олег Недава особисто зустрівся та поспілкувався з представниками Ліги у стінах Парламенту. Діти ділилися своїми враженнями від побаченого, обговорювали архітектуру міста. Також депутат відповів на досить дорослі питання щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, як працюють корупційні схеми та як народні обранці приймають законопроекти. При цьому із задоволення поговорили на прості життєві теми.

За словами Олега Недави, зустріч вийшла дуже яскравою та емоційною.

«Сподіваюся, такі заходи стануть для нас традиційними, тим більше що діти запросили мене з візитом у відповідь до Слов’янська на фестиваль КВН «Студентська весна», який я допомагаю їм організувати», – зауважив Олег Недава.

Також нардеп подякував засновнику Ліги В’ячеславу Аброськіну – главі Нацполіціі в Донецькій області за всебічну підтримку молодіжного руху.