За підтримки «Нашого краю» жителі села Сухецьке можуть відпочивати на водоймі

11.06.18

11 300x222 - За підтримки «Нашого краю» жителі села Сухецьке можуть відпочивати на водойміНа території водойми села Сухецьке біля Родинського з ініціативи «Нашого краю», депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченко і Родинської міської ради був проведений суботник. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Роботи з благоустрою водойми велися давно: за цей час територія була розчищена від очерету і сухостою, завезений пісок, облаштовані зони для відпочинку, йдеться в повідомленні.

До проведення екологічного заходу долучилися члени «Нашого краю» та активні жителі Родинського. Завдяки спільній злагодженій роботі за лічені години територія повністю оновилась.

Родинці згадують, що колись ця водойма був найулюбленішим місцем відпочинку для них, тому вони із задоволенням підтримали ініціативу з прибирання цієї зони, щоб знову проводити тут вихідні з рідними і дітьми.

Також повідомляється, що ще одним приємним сюрпризом від «Нашого краю» та Сергія Андрійченко стала новина про те, що кожні вихідні з Родинського до водойми села Сухецьке курсуватиме автобус, щоб всі бажаючі змогли відпочити і провести вільний час на свіжому повітрі.