За підтримки “Нашого краю” юні екологи Святогірська посадили свої перші дерева

04.04.17

Напередодні всесвітнього Дня птахів на території Національного природного парку «Святі гори» у Святогірську пройшло дитяче свято. Активну участь в підготовці свята взяли представники політичної партії «Наш край».

Восени минулого року для учнів Святогірської загальноосвітньої школи був створений новий еколого-освітній проект – «Лісова варта». З початком весни, юні екологи отримали можливість застосувати освоєну теорію на практиці.

На майданчику біля Бездонного озера зібралися учні молодших класів Святогірської школи, їхні батьки, вчителі, представники керівництва міста та депутати «Нашого краю».

За словами першого заступника міського голови Святогорська Іллі Мілевича, це вже четвертий захід, який організатори проводять для дітей.

«Завдяки підтримці депутатів «Нашого краю» та тісній співпраці з керівництвом Національного парку «Святі гори», ці свята завжди виходять цікавими і корисними для дітей», – зазначив він.

До події підготувалися ґрунтовно. Діти розповідали вірші та історії про птахів, співали пісні про весну, ділилися народними прикметами, розповідали про тонкощі будівництва шпаківень. Юні екологи своїми руками зробили з тіста, паперу та сіна журавликів. Після завершення основної частини програми, малюки під керівництвом досвідчених лісівників, змогли посадити перше у своєму житті дерево. П’ятдесят п’ят лип стануть початком алеї Миру – майбутньої пам’ятки Святогір’я.