За підтримки «Нашого Краю» встановлено огорожу на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка

09.01.18

IMG_20180102_135921_HDRЗа підтримки депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Юрія Кормишкіна на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка Снігурівського району було встановлено огорожу. Про це повідомляє Миколаєвська прес-служба “Нашого краю”.

Сама конструкція мосту має певні недоліки, одна з них – доволі широкі проміжки між бічними балками, через які запросто може пролізти дитина. В червні 2016 року на цьому сумнозвісному мосту трапилася трагедія: у воду впали дві дівчинки, одна з яких потонула, повідомили у прес-службі.

Також повідомляється, при проведенні обговорення по створенню Снігурівської ОТГ до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулися жителі села Єлізаветівка з проханням відремонтувати даний міст. Голова райдержадміністрації звернулася по допомогу до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна. За підтримки депутата огорожу було встановлено. Голова адміністрації спільно з депутатом уже запланували, що з настанням тепла будуть вирішуватися питання заміни настилу та укріплення несучих елементів конструкції мосту.