За підтримки «Нашого Краю» встановлено огорожу на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка

09.01.18mizh selamy - За підтримки «Нашого Краю» встановлено огорожу на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка

IMG 20180102 135921 HDR 300x169 - За підтримки «Нашого Краю» встановлено огорожу на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та БаратівкаЗа підтримки депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Юрія Кормишкіна на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка Снігурівського району було встановлено огорожу. Про це повідомляє Миколаєвська прес-служба “Нашого краю”.

Сама конструкція мосту має певні недоліки, одна з них – доволі широкі проміжки між бічними балками, через які запросто може пролізти дитина. В червні 2016 року на цьому сумнозвісному мосту трапилася трагедія: у воду впали дві дівчинки, одна з яких потонула, повідомили у прес-службі.

Також повідомляється, при проведенні обговорення по створенню Снігурівської ОТГ до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулися жителі села Єлізаветівка з проханням відремонтувати даний міст. Голова райдержадміністрації звернулася по допомогу до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна. За підтримки депутата огорожу було встановлено. Голова адміністрації спільно з депутатом уже запланували, що з настанням тепла будуть вирішуватися питання заміни настилу та укріплення несучих елементів конструкції мосту.