За підтримки «Нашого краю» відбувся турнір з футболу в Енергодарі

16.11.17DSC0098 - За підтримки «Нашого краю» відбувся турнір з футболу в Енергодарі

DSC0355 300x199 - За підтримки «Нашого краю» відбувся турнір з футболу в ЕнергодаріЗа підтримки міської організації «Нашого краю» в спортзалі Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5 відбувся другий міський турнір з футболу «Золота осінь». Про це повідомляє прес-служба Запорізької організації «Нашого краю».

60 вихованців відомих тренерів Дениса Шопова і Ігоря Черненко взяли участь в турнірі, йдеться в повідомленні.

За словами Дениса Шопова, подібні турніри важливі як для юних спортcменів, так і для їх наставників.

«Гра дає досвід футболістам, надає їм упевненості. Чим більше ми граємо, тим вище рівень дітей. І це помітно з кожним матчем. Наприклад, 20 листопада в Чорноморську ми візьмемо участь в Кубку України. І на цьому турнірі хлопці відточують свою майстерність, а я, в свою чергу, бачу хто як грає в команді, бачу сильні і слабкі сторони кожного футболіста. На найближчій тренуванні ми розберемо зіграні сьогодні матчі і опрацюємо допущені помилки», – розповів Денис Шопов.

Всі учасники турніру «Золота осінь» отримали пам’ятні сувеніри від організаторів. А переможцям і призерам представники міської організації «Нашого краю» Євген Френзель і Олександр Каблюк вручили кубки та грамоти. Кращим футболістам презентували м’ячі і комплекти футбольної форми.