За підтримки «Нашого краю» у Святогорську пройшов жіночий форум

27.01.19

26 січня в Святогорську під патронатом народного депутата України, голови Донецької обласної організації партії «Наш край» Олега Недави та за підтримки Донецької обласної організації партії пройшов Перший регіональний Форум «Жіноче обличчя нашого краю».

Успішні жінки-лідери Донбасу приїхали, щоб поділитися своїми досягненнями і отримати нові знання. Серед них: керівники міст і громад, депутати, викладачі, представники сфери культури та охорони здоров’я, директора дошкільних навчальних закладів та приватні підприємці.

Вітаючи всіх на заході, в своєму виступі на тему «Сім’я, успіх і бізнес» ідейний натхненник і куратор Форуму Ірина Недава зазначила, що Донецька область завжди була багата на успішних жінок.

«Жінка часто думає про сім’ю, дітей, роботи і забуває про себе. Саме тому у мене з дочкою Анастасією виникла ідея провести жіночий Форум. Ми поговоримо на важливі для нас теми. Сьогодні зібралися представниці Донецької області, яка дуже багата на успішних жінок», – сказала Ірина Недава.

Олег Недава підтримав проведення Форуму, так як вважає: чим більше жінок в управлінні та політиці, тим ефективніше буде робота. У плідній тандемі конструктивних чоловічих пропозицій і креативних мудрих жіночих ідей, процес вирішення різних проблем буде результативним.