За підтримки «Нашого краю» в Святогорську пройшов регіональний форум «Жіноче обличчя нашого краю»

21.05.19

Під патронатом народного депутата України, лідера «Нашого краю» в Донецькій області Олега Недави а також за підтримки обласної організації партії 18 травня на базі пансіонату “Зелений гай” відбувся Другий регіональний форум “Жіноче обличчя нашого краю”. Участь в ньому взяли декилька десятків жінок-лідерів, які приїхали в Святогірськ з різних міст північного Донбасу.

Під керівництвом провідних психологів Тетяни Асланян та Поліни Старцевой присутні вчилися усвідомлювати власну індивідуальність і проектувати її на повсякденне життя, шукати і знаходити в собі внутрішні ресурси, прислухатися до своєї інтуїції, а також масі інших, корисних для особистісного зростання навичок.

Завдяки досвідченості тренерів і відмінний організації події, в аудиторії створилася по-справжньому щира атмосфера і до кінця форуму різноформатних спочатку група перетворилися на одну спільноту жінок, яки добре розумиють одна одну.  Оцінюючи підсумки насиченого емоціями дня, багато хто з них зробили акцент не тільки на психолого-тренувальній складовій, а й на те, що захід допоміг їм отримати багато нових знайомств.

За словами координатора форуму Ірини Недави, основне завдання форуму – можливість самореалізації для всіх жінок.

«Головне завдання полягає в тому, щоб якомога більше жінок отримали можливість самореалізації в сучасному суспільстві – незалежно від того, хто вони за професією і в якому місті живуть. Для нас дуже важливо, щоб при цьому утворювалася зворотний зв’язок, адже таким чином наша ініціатива привертає увагу набагато більшої кількості людей. У тому, що такі форуми гостро затребувані, ми переконалися ще в січні, а сьогоднішні відгуки учасниць тільки підтверджують актуальність того, що ми робимо», – зазначила Ірина Недава.

За підтримки Олега Недава, ініціативна група організаторів форуму вже розробила програму подальших дій.

Наступний масштабний форум “Жіноче лица нашого краю” пройде вже у вересні. Його теми і склад спікерів визначать анкети діючих і потенційних учасниць проекту. Але перед цим – для зміцнення старих та створення нових зв’язків – відбудеться ще кілька проміжних тематичних подій.