За підтримки «Нашого краю» в Слов’янську розчистили сніг

23.01.19

За підтримки лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата Олега Недави в Слов’янську були проведені роботи з розчищення снігу в районі Хімік і Черевковка. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації «Нашого краю».

Так як комунальної техніки в місті недостатньо, за дорученням Олега Недави до роботи була залучена додаткова техніка, яка з самого ранку розчищала від снігу приватний сектор мікрорайонів Черевковка і «Хімік», повідомляє прес-служба.

Також повідомляється, що так само, як і в минулому році, за сприяння нардепа і при його особистій участі була розчищена територія загальноосвітньої школи № 9, дошкільного навчального закладу «Квітонька», приватний сектор і важкодоступні дорожні ділянки мкр-на «Хімік». Разом з авктівістамі партії «Наш край» техніка розчистила і інші віддалені від центру райони.

Жителі міста щирими словами подяки не обмежилися. Чоловіки підключилися до роботи і за допомогою лопат розчистили недоступні для техніки ділянки доріг. Така допомога виявилася вчасною і об’єднала жителів міста в боротьбі зі сніговою стихією.