За підтримки «Нашого краю» в Слов’янську на аварійно-небезпечному перехресті заробив світлофор

23.11.18IMG 5066 - За підтримки «Нашого краю» в Слов'янську на аварійно-небезпечному перехресті заробив світлофор

За підтримки лідера «Нашого краю» в Донецькій області, народного депутата Олега Недаві, на аварійно-небезпечному перехресті в Слов’янську встановили світлофори, які будуть забезпечувати безпеку пішоходів і проїжджаючих ділянку транспортних засобів. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Жителі мікрорайону «Хімік» в Слов’янську звернулися до влади міста з вимогою встановити на аварійно-небезпечному перехресті на під’їзді до мікрорайону регульований світлофор, повідомляє прес-служба. Оскільки заходів, вжитих міською владою, виявилося недостатньо, за сприянням у вирішенні наболілого питання пішли до народного депутата Олега Недави.

Після засідання в міській раді, в якому взяли участь мер, помічник народного депутата України Олега Недава і представники поліції, був збудований алгоритм дій і проблема зрушила з мертвої точки. Сигнальні електричні ліхтарі були включені в адресну програму, погоджено розташування з ДАІ і отримано відповідне фінансування, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в минулому році в Слов’янську на під’їзді до мікрорайону «Хімік» відбулося ДТП: автомобіль через обмежений огляду збив людину прямо на пішохідному переході.